top of page

   BAGAŻNIKI DACHOWE  

Bagażniki dachowe, inaczej nazywane bazowymi, to podstawa do zamontowania na dachu m.in. boxa dachowego lub uchwytów rowerowych w celu bezpiecznego transportu sprzętu. Właściwości aerodynamiczne, prosty design oraz szeroki zakres zastosowań sprawiają, że bagażniki te są najczęściej wybieranym sposobem do zwiększenia ładowności auta. Bagażniki bazowe składają się z belek, stóp oraz zamków. Stopy są elementem łączącym belkę bagażnika z zestawem dopasowującym (kit).

AR2016-01.jpeg
pol_pl_Bagaznik-dachowy-Yakima-FlushBar-Black-Peugeot-3008-II-2017-bez-relingow-dachowych-

Oferujemy bagażniki dachowe do aut różnych typów i marek. Wśród sprzedawanych przez nas bagażników są rozwiązania przeznaczone do bezpośredniego montażu na dachu oraz takie, które mogą być mocowane do zainstalowanych w aucie relingów. Wszystkie sprzedawane przez nas bagażniki bazowe są wykonane ze stali lub aluminium. Ich montaż jest bardzo łatwy i nie nastręcza żadnych trudności.

Dzięki solidnej konstrukcji wszystkie sprzedawane przez nas bagażniki bazowe są wyjątkowo bezpieczne. Przy przestrzeganiu wszystkich zasad montażu i mocowania ładunku oraz zadbaniu o dopasowanie masy ładunku do nośności dachu i samego bagażnika możecie być pewni, że Wasz samochód nie zostanie uszkodzony. Co równie istotne macie gwarancję, że Wasz dobrze zamocowany bagaż nie poniesie żadnego uszczerbku i nie spowoduje zagrożenia dla żadnego uczestnika ruchu drogowego. Za sprawą solidnych zamków nie musicie również obawiać się kradzieży.

unnamed.jpeg
49494721392_8cb4abcb63_b.jpeg

Bagażniki dachowe, które sprzedajemy, są wytrzymałą bazą do montażu akcesoriów transportowych, ułatwiających przewóz różnego rodzaju ładunków.

 

W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych liderów z branży: Whispbar/Yakima, Thule, Taurus, Cam.

  NASZE MARKI  

bottom of page