top of page

  BOXY DACHOWE  

Boxy dachowe są najlepszym sposobem przewozu ładunku na dachu samochodu oraz powiększenia przestrzeni ładunkowej. Dzięki szczelnej obudowie gwarantują, że żadna z przewożonych rzeczy nie zostanie uszkodzona ani zgubiona. Solidna i bardzo wytrzymała konstrukcja zapewnia pełną odporność na uderzenia przypadkowych przedmiotów oraz pełne zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Aby zamontować box na dachu, potrzebny jest do tego bagażnik dachowy, inaczej nazywany bazowym. 

6826656737_0cb9bc45a9_b.jpeg
traffic-4799001_1280.jpeg

Solidne zamki chronią przewożone bagaże przed kradzieżą, a wygodnie unoszona pokrywa ułatwia swobodny załadunek i wyładunek. Istotny jest również aerodynamiczny kształt boxów redukujący opór powietrza, hałas i wibracje. Auto nie traci zbytnio na swych osiągach, jest stosunkowo odporne na boczne podmuchy wiatru. 

Niezależnie od tego czy jedziecie na letnie wakacje, zimowe ferie, czy po prostu potrzebujecie więcej przestrzeni, znajdziecie u nas boxy o różnej długości, pojemności, jedno i dwustronnie otwierane. Podstawowym elementem doboru boxa dachowego jest dopasowanie jego długości i pojemności do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych liderów z branży: Thule, Taurus.

Thule_Dynamic_roof_box_(11726732653).jpe

  NASZE MARKI  

bottom of page