top of page

  UCHWYTY ROWEROWE  

Sprzedawane przez nas uchwyty dają możliwość przewożenia rowerów na dachu bądź na haku holowniczym pojazdu. Dzięki solidnemu wykonaniu, wytrzymałym elementom i dobrze zaprojektowanym konstrukcjom sprzedawane przez nas uchwyty rowerowe gwarantują dużą stabilność przewożonych rowerów. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo samego sprzętu oraz eliminuje ryzyko uszkodzenia własnego samochodu czy spowodowania groźnego wypadku. Ponadto, uchwyty rowerowe zmniejszają do minimum ryzyko mechanicznego uszkodzenia ramy roweru niezależnie od materiału, z którego została wykonana np. karbon.

Thule-car-rack-box.jpeg
Image by Tim Foster

Oferowane przez nas uchwyty rowerowe wyróżniają się ciekawym designem oraz dopracowaniem szczegółów systemu zamykania i unieruchamiania jednośladów. Dzięki temu ich obsługa jest prosta i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Ponadto, nasze uchwyty rowerowe są wyposażone w bardzo solidne zamki znacznie ograniczające ryzyko kradzieży sprzętu podczas postoju. Aby zamontować uchwyt na dachu, potrzebny jest do tego bagażnik dachowy, inaczej nazywany bazowym. 

Szczególnie polecamy uchwyty na hak holowniczy, za sprawą których załadunek rowerów można wykonać bardzo szybko i bez większego wysiłku. Wśród oferowanych przez nas uchwytów na hak holowniczy są dostępne warianty, które są wyposażone w repetytory oświetlenia pojazdu oraz miejsce do zamontowania tablicy rejestracyjnej. Niektóre sprzedawane przez nas modele mogą być wyposażone w funkcję odchylania, która umożliwia dostęp do środka bagażnika samochodowego bez konieczności zdejmowania rowerów czy demontażu samego uchwytu. W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych liderów z branży: Thule, Yakima/Whispbar, Uebler. 

913362_sized_480x1000_rev_1.jpeg

  NASZE MARKI  

bottom of page